Sports

This newspaper is published in Sports category

SPORTS

99,251

Fiko, Necati Ateş'in eski eşiyle......

Demeçlerinde genellikle Fenerbahçe'ye sallamayı adet edinmiş Fikret Orman'ın Necati Ateş'in eski eşi ile aşk yaşadığı basına sızmış.. Aslında ortada bir sızma yok Necati Ateş'in eski eşi bu fotoğrafı instagram hesabına yükleyip daha sonrada silmiş..

Fotoğrafın altında "Allahım nazarlardan korusun uzun zamandır böyle bir aşk görmedim" yazıyor.

Tabi bunu gören taraftarlar durur mu.. Altına yapıştırmışlar "yenge başkana söylesene transfer yapsın vs vs.."

Yaptığı açıklamalarda millete ahlaksız yakıştırması yapan Fiko, bakalım bu olaya ne cevap verecek. Merakla beklemekteyim. İyice İngiltere Milli Takımına döndük anasını satayım..

Edit: Haber ekşi sözlüğe kadar gitmiş. Oradaki elemanlar bu nasıl haber, imzası nerde vs demişler. Olum komik olmayın lan hürriyet mi burası? İsteyen istediği haberi yapıyor sen neyin imzasından bahsediyorsun. Ek olarak Fiko dedim diye bozulan taraftarlar olmuş. Yemin ediyorum şaka gibi insanlarsınız. İnternet, adamın anasına bacısına sövenlerle dolu, sen gelmiş bana "ama Fiko dedi" diye ağlıyorsun. Komikleşmeyin

#beşiktaş #fikretorman

5

12

0

Bu haber, Papiroom üyesi tolgayinci tarafından oluşturulmuştur. Papiroom tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Siz de Papiroom'da kendi gazetenizi oluşturabilir ve içeriklerinizi okurlarınızla buluşturabilirsiniz.

COMMENTS
POPULAR NEWS

...